Witamy na stronie naszej kancelarii
tiltle-brk

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się kancelarią prawną. W skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani i doświadczeni Eksperci, wywodzący się głównie ze środowiska pracowników naukowych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Naszym Klientom zapewniamy najwyższy standard obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa.
 
Siedziba SBP znajduje się w Sopocie, jednakże za pośrednictwem swoich oddziałów oraz podmiotów współpracujących świadczymy pomoc prawną na terenie całego kraju.

civil-icon civil-icon

Zespół Ekspertów

Nasz zespół tworzą zarówno doświadczeni eksperci z wieloletnim stażem i wyróżniającymi się osiągnięciami, jak i pełni świeżego spojrzenia pasjonaci prawa, wywodzący się ze środowiska absolwentów Uniwersytetu Gdańskiego.

 

civil-icon civil-icon

Kompleksowość usług

Zajmujemy się kompleksową obsługą prawną. Oznacza to, iż nasza oferta jest dopasowana do zróżnicowanych potrzeb Klientów. Dzięki współpracy z oddziałami i podmiotami prawnymi, zapewniamy najwyższy standard świadczonych usług na terenie całego kraju.
 

civil-icon civil-icon

PROFESJONALIZM

Ze względu na rozbudowany zakres usług, jakie świadczmy, mamy przyjemność współpracować z Klientami z różnych branż. „Profesjonalizm i ekspercka wiedza”- sprawiają, iż nasi Klienci rekomendują nas innym.
 

Jesteśmy, aby pomóc Państwu w kwestiach prawnych

Zespół Kancelarii Adwokackiej Sykuna - Barczewski - Partnerzy

Skontaktuj się